Članovi LC Valpovo-Belišće sponzori i učesnici Dječjeg gradskog karnevala

LionsHR Adminis... 6 ožujka, 2014 - 08:39

1.ožujka 2014. u Valpovu je u organizaciji  društva „Naša djeca“ održan jubilarni 20. Dječji gradski karneval.Među sponzorima i volonterima koji su pomogli u organizaciji  i pripremi karnevala bio je i Lions Club Valpovo-Belišće koji je preuzeo na sebe prikupljanje sredstava  za pokladnice i čaj kao okrijepu sudionicima karnevala tj. djeci  Dječjih vrtića „Maza „ i „Moj Bambi“  i učenicama 1.-4. Razreda Osnovne škole M.P.Katančića Valpovo i njenih područnih škola.

Od prikupljenih sredstava Lions Cluba Valpovo-Belišće, članovi Udruge „Bela sela“ ispekli su 600 pokladnica te zajedno s oko 200 litara čaja zajedno s članovima LC  podijelili djeci sudionicima karnevala.

Za kraj zaključimo da je bio užitak gledati djecu u veseloj povorci i u razigranom programu.Treba čestitati  svim sudionicima karnevala,organizatorima,ljudima dobre volje,volonterima,udrugama koje su pomogle u organizaciji karnevala te ostalim sponzorima.