Članovi LC Poreč susreli se sa Nj.eks. kineskim veleposlanikom u Hrvatskoj

LionsHR Adminis... 25 studenog, 2013 - 08:17

Danas je u Poreču održan susret članova Lions kluba Poreč sa Nj. ekselencijom kineskim veleposlanikom u Hrvatskoj g.Shen Zhifei koji je bio u službenom posjetu Poreču povodom velike izložbe kineske likovne umjetnosti u Istarskoj sabornici. G.Shen Zhifei smo upoznali prošle godine prilikom posjeta Wingku Tama tadašnjeg IP Lionsa našem Distriktu.G.Shen Zhifei je također član Lionsa u Kini i jedan od osnivača Lions pokreta u Kini te je pet godina obnašao dužnost Kineske federacije Lionsa koja ima 8 Distrikta i 40.000 članova.Na susretu su se razmijenila iskustva u radu Lions organizacije u Hrvatskoj i Kini i razgovaralo o mogućnostima koje pruža naša organizacija u suradnji dvaju naroda i država putem svojih članova.Na sastanku je dogovoreno da se ispita zainteresiranost Kineskih klubova i LC Poreč za bratimljenje i posjet Kineskim Lionsima.Ugodno druženje je nastavljeno u restoranu Čok u Novigradu u vrlo srdačnoj atmosferi. Rastali smo se sa nadom da ovo nije bio posljednji susret.