Članovi LC Poreč se susreli sa Kineskom veleposlanicom u Hrvatskoj i bivšim Predsjednikom RH Stjepanom Mesićem

LionsHR Adminis... 12 veljače, 2015 - 23:22

U povodu Kineske nove godine koja počinje 19.02 u Poreču je organizirana proslava tog događaja uz učešće jedne od najboljih akrobatskih skupina u Kini. Tim povodom Porečki Lionsi susreli su se sa Kineskom delegacijom na čelu sa Kineskom veleposlanicom u RH NJ/E Deng Ying i bivšim Predsjednikom RH Stjepanom Mesićem. Susretu je prisustvovao i Porečki Gradonačelnik Edi Štifanić. U srdačnom razgovoru o radu Porečkih Lionsa o kojem je govorio Predsjednik lions kluba Poreč Boris Jugovac,  naglašena je želja za suradnju sa Lionsima Kine na razini kluba i Distrikta koja bi doprinijela i boljem razumijevanju dvaju naroda i ekonomskim kontaktima poduzetnika na obje strane.Na kraju susreta su razmjenjeni prigodni pokloni i naglašena potreba za novim susretom.