Članice LC Mursa prisustvovale proslavi 20 godina od osnutka LC Normandia Pečuh

LionsHR Adminis... 15 listopada, 2012 - 09:43
članice LC Mursa Osijek tijekom uručenja poklona, nakon pozdravnog govora predsj

LC Normandia Pečuh, bratski klub   LC Mursa Osijek proslavio je svojih 20. godina  od osnutka. Članice LC Mursa prisustvovale su trodnevnom druženju i svečanosti obilježavanja dvadesete godišnjice zajedno s članovima LC klubova iz Mađarske, Njemačke, Francuske i Velike Britanije. Bila je to izuzetna prilika za razmjenu iskustava te novih ideja koje bi u budućnosti mogle  rezultirati zajedničkim projektima.

Nesebičnost,  predanost i idejna ostvarenja   članova LC Normandija,  istinski su  primjer  lionizma, a njihov dosadašnji rad poticajan je  i inspirativan  svim ostalim klubovima.  Između ostalih brojnih aktivnosti, klub već godinama njeguje svoj veliki  i najznačajniji projekt: stvaranje, financiranje i održavanje kuće za djecu oboljelu od leukemije koji svojim donacijama pomažu i ostali lions klubovi.

Sandra Bilonić, predsjednica LC Mursa

• Novi znak LC Normandia Pečuh povodom 20 godišnjice od osnutka