Članice LC Marjan okončale su niz akcija "Za bolji vid" i donirale tonometar KBC-u Split

Slika korisnika Branka Polić
Branka Polić 6 lipnja, 2023 - 21:39

Nakon niza uspješnih akcija "Za bolji vid" članice LC Marjan donirale su tonometar Klinici za očne bolesti KBC-a Split. Vrijedan uređaj omogućiti će sigurnije i ugodnije mjerenje očnog tlaka našim sugrađanima, a djelatnicima olakšati svakodnevni rad. Uređaj je prijenosni tako da će poslužiti na svim radilištima. Primopredaji donacije sudjelovali su svi članovi stručnog kolegija na čelu s predstojnikom Klinike prof. Kajom Bučanom i pročelnikom Zavoda za stražnji očni segment prof. Ljubom Znaorom. Svi djelatnici Klinike nisu krili svoju veliku zahvalnost. Događaj su popratili i mediji uz lijepi govor naše predsjednice Vesne Marković.