Članice LC "Grič" organizirale su humanitarno blagdansko druženje

LionsHR Adminis... 16 prosinca, 2013 - 20:51

Članice LC "Grič" organizirale su humanitarno blagdansko druženje u hotelu Esplanade u Zagrebu. Prikupljena su sredstva za pučku kuhinju "Kaptol" i njenih 150 štićenika. Uz zaista brojne goste iz Hrvatske i inozemstva, drago nam je bilo vidjeti našeg Predsjednika Regije "Sjever" Dražena Melčića, članove LC Kontesa Nera, LC Kaptol, LC Samobor, LC Zrinjevac pa čak i talijanske lionse iz LC San Marino.  Kao i uvijek naš Leo klub, LC Zagreb imao je svoje predstavnike koji su nam pomogli pri realizaciji ovog događaja. Članica Lc "Grič" Marcela Perić bila je u Zadru u ime našeg klub i uručila im naš poklon, a mi smo za to vrijeme dali podršku članicama LC "Zrinjevac" u njihovoj akciji. Suradnja medju klubovima zauzima važno mjesto u programu LC "Grič".

Jasenka Bohaček Knežević

predsjednica, LC "Grič"