Članica LC Grič dr.Ulla Marton dobitnica Godišnje nagrade za humanitarni rad u 2013 g. - čestitamo

LionsHR Adminis... 23 prosinca, 2013 - 21:04

Danas se u Banskim dvorima održala Svečana sjednica Odbora za dodjelu Državne nagrade za humanitarni rad, na kojoj su sudjelovali i ministar rada i mirovinskoga sustava Mirando Mrsić i potpredsjednica Vlade Republike Hrvatske i ministrica socijalne politike i mladih Milanka Opačić, koja je dobitnicima Državne nagrade uručila povelje.

Državna nagrada za humanitarni rad dodjeljuje se od 2012. godine i najveće je priznanje koje Republika Hrvatska daje za iznimna postignuća i doprinos razvoju i unapređenju humanitarnog rada. Nagradu za životno djelo ove je godine dobila Katherine Trinajstić, koja se humanitarnim radom bavi već tridesetak godina, a posebno je bila aktivna za vrijeme Domovinskog rata. Nagradu za humanitarni rad u 2013. godini dobila je dr. sc. Ulla Marton, čijim su humanitarnim djelovanjem i akcijama prikupljena sredstva za mnogobrojne institucije koje se brinu za djecu, odrasle, nemoćne i ostale potrebite osobe

Ulla Marton članica LC Grič koji ju je i predložio za ovo visoko priznanje.

U ime Distrikta 126 i svih članova Lionsa Hrvatske našoj članici uputila je i guvernerica D- 126 Nada Arbanas sljedećim riječima:

.Draga i poštovana Ulla,

Iskrene čestitke na velikome priznanju za plemeniti humanitarni rad u kojemu si postigla tako izvrsne rezultate koji su prepoznati ne samo u lokalnoj zajednici gdje radiš i djeluješ, nego i u Vladi Republike Hrvatske. Ponosna sam i sretna da s jednakim elanom i žarom služiš  u našoj Lions obitelji, u svome LC Grič, na čast i radost svima nama.

Hvala ti draga Ulla u ime kabineta Distrikta 126 Hrvatska i moje osobno ime.

Čestit i blagoslovljen Božić i puno zdravlja i sreće u Novoj godini,

želi ti

Nada Arbanas DG

Naša snaga za sretniji svijet