Charter Night LC Split, LC Marjan i Leo kluba Spalatum

Slika korisnika Branka Polić
Branka Polić 18 lipnja, 2023 - 22:01

U prekrasnom ambijentu hotela Park u Splitu svečano je protekao Charter LC Split, LC Marjan i Leo kluba Spalatum. Bilo je to divno druženje lionsa Regije jug s Guvernerom Alekom Konićem, PG Antonijom Uglešić, PG Brankom Dragičevićem i VG Robertom Vulićem. Na protokolarnoj svečanosti Guverner je podijelio najviše nagrade, Melvin Jones, kao i priznanja za predani rad. Predsjednice na odlasku su podnijele izvješća o mnogim vrijednim akcijama u protekloj Lions godini, a nove predsjednice su imale inspirativne govore pune optimizma i novih stremljenja. Primljene su četiri nove članice koje su značajno obogatile našu Lions obitelj. Naše sestre i braća iz cijele Regije upotpunili su ovaj važan događaj.