Buge zaokružile uspješni završetak lions godine

LionsHR Adminis... 11 lipnja, 2012 - 22:38
Predsjednica Buga Iva Angebrandt uručuje tamburicu

„LC Buga Đakovo zaokružio je uspješni završetak lions godine darivajući Osnovnoj glazbenoj školi „I.G.Kovačić“ koncertnu tamburicu vrijednu 7.000,00 kn. Tamburica je ručni rad glazbenog majstora iz SR Njemačke, a namijenjena je tamburaškom kvartetu kojega su svi hrvatski lionsi upoznali na 1. Sjednici Kabineta i 10-toj godišnjici kluba početkom ove lions godine.

Mladi tamburaški glazbenici nastupili su ove godine i na Lions Grand prixu, a zasvirali su i na otvorenju izložbe lions foto natječaja u Đakovu.

Ovom donacijom glazbenoj školi LC Buga nastavlja tradicionalnu brigu za mlade glazbenike našega grada, jer ovo je već treće glazbalo kojega su naše Buge poklonile mladim glazbenicima.

Svečano uručenje tamburice upriličeno je tijekom završnog godišnjeg koncerta Glazbene škole u prepunom  Hrvatskom Domu u Đakovu.“

Predsjednica LC BUGA Iva Angebrandt

• Učesnici koncerta