Buge u akciji „Djeca djeci“ prikupile 4.300 kuna

LionsHR Adminis... 6 svibnja, 2013 - 18:52

18. travnja 2013.g. smo se okupili  po 6. put u organizaciji Lions kluba Buga Đakovo kako bi pomogli djeci koja su oboljela od teških bolesti.Ova humana akcija koju smo nazvali "Djeca djeci"je, možemo reći, već tradicionalna u našem gradu i puno je pomogla  u  liječenju djece u potrebi.Sudjelovala su djeca sva tri đakovačka vrtića ( DV Zvrk, DV Đakovo, DV Sunčev sjaj- Nazaret) i sve tri osnovne škole (OŠ "V.Nazor", OŠ "J.A.Ćolnić" i OŠ "I.G.Kovačić" ), KUD Sklad Đakovo i Plesni studio Flash. Akcija je okupila veliki broj građana te su djeca nastupila u prepunom Centru za kulturu.U našoj akciji su nam pomogli  članovi  novoosnovanog Leo cluba "Klas" Đakovo.Prikupljena sredstva ( 4 300 kn) ćemo uputiti obitelji za liječenje bolesnog dječaka.