Buge prodajom pita i turnirom u belli stipendiraju mladog glazbenika

LionsHR Adminis... 26 lipnja, 2015 - 21:35

Povodom Dana grada Đakova, 8.5. LC Buge su sudjelovale u  humanitarnoj akciji Dobro je činiti dobro. Tom su prigodom prodavale su  pite koje su same napravile i majice, a dio prihoda iz akcije doniran je gradskom  fondu Za dječji osmjeh. Kao zadnju akciju u ovoj godini organizirali smo turnir u kartanju belle.  Turnir je organiziran na jezeru Jošava, a na njemu su  sudjelovali  osim lionsa i njihovi prijatelji,te članovi lions kluba Đakovo,koji su pomogli u organizaciji turnira.  Natjecanje je prošlo u sportskom ozračju i ugodnom  druženju.

Pobjednici su nagrađeni priznanjima i medaljama,a ostali sudionici imat će prigodu popraviti se slijedeće godine. Akcija je uspjela, a sredstva iz kotizacije sudionika namijenjena su za stipendiranje Davora Kelića,glazbenika kojeg naš klub uspješno stipendira već 4 godine.