Brojne aktivnosti LC Split tijekom prosinca

Slika korisnika Ivan Kuret
Ivan Kuret 3 siječnja, 2022 - 19:46
LC Split u akciji "A di si ti?"
Članovi Lions kluba Split bili su vrlo aktivni tijekom prosinca. Osim već spomenute donacije dječjem odjelu Kliničkog bolničkog centra Split, vrtiću Smješak, sudjelovali su u velikoj humanitarnoj akciji pod nazivom "A di si ti?"
Akcija se održala na splitskoj rivi u subotu 18. prosinca 2021. godine. Kao i svih proteklih godina, ukupni prihod akcije namijenjen je isključivo za potrebe korisnika Centra za beskućnice/ke. Sve je bilo rekordno ove godine, i snaga bure, i broj sudionika, i broj štandova, i broj artikala, i svota ukupno prikupljenih sredstava!
Ukupno je prikupljeno 135.784,00 kn! od čega je LC Split prikupio 2.500 Kn.
Nije zaboravljen ni Dom Maestral, ustanova socijalne skrbi koja skrbi o djeci i mlađim punoljetnim osobama bez roditelja. Splitski lionsi i Leo club Spalatum donirali su printer i potrebitu potrošnu opremu i materijal te na taj način blagdansko raspoloženje podijelili sa štićenicima i zaposlenicima Doma.

Na kraju, svima želimo Čestit i blagoslovljen Božić te sretnu Novu godinu!