Bratski klubovi LC Opatija i Lenuci u ekološkoj akciji čišćenja podmorja Sjevernog Jadrana

LionsHR Adminis... 20 studenog, 2018 - 17:05

LIONS KLUB OPATIJA I LENUCI U EKOLOŠKOJ AKCIJI ČIŠĆENJA PODMIORJA SJEVERNOG JADRANA

Zaštita čovjekove okoline i promocija svijesti o nužnosti njenog očuvanja jedan je od ciljeva Lionsa u cijelom svijetu.

Ove nedjelje, 18. studenog 2018 dva bratska kluba Lions Cluba Opatija i Lenuci, u suradnji s Društvom sportova na vodi Volosko i Gradom Opatija, sudjeluju u akciji čišćenja podmorja u akvatoriju Voloskog.

Ova dva kluba su do sada zajedno sa drugim Lions klubovima sudjelovala u dvije akcije sličnog tipa (čišćenju akvatorija otoka Murtera i otočića Babarinca kraj Solina) te ovim putem pozivamo sve Lionse Distrikta 126 da nam se pridruže u aktivnom očuvanju čovjekove okoline .

Prikupljeno je tri tone otpada a isti je zbrinut je na adekvatan način.

Slijedeći korak: još čistimo ali idemo u škole i vrtiće odgajati buduće generacije Lavića, Lavova i Lavica. Radimo svi zajedno za bolje danas i sutra jer

MI SLUŽIMO