Božićno darivanje LC "Slatina"

Slika korisnika Željka Butorac
Željka Butorac 29 prosinca, 2021 - 19:13

Članice LC "Slatina" su tradicionalnom akcijom uoči Božića posjetile i darovale 17 obitelji. Radi se o obiteljima kojima je potrebna socijalna pomoć i podrška: slabih materijalnih mogućnosti, bolesnih, starijih, djece s teškoćama kao i osoba s invaliditetom. Tijekom jeseni na radionicama kluba izdrađivale su se božićne čestitke za koje su članice prikupljale donacije. Akciju su podržali brojni građani, tvrke, grad i općine. Doniranim financijskim sredstvima članice su kupile i pripremile pakete (prehrane i higijene), te slatke paketiće za djecu. U vremenu od 03.12.-20.12., pred blagdane, članice su posjetile i darivale obitelji na području grada Slatine i općina: Voćin, Mikleuš, Nova Bukovica, Čađavica, Sopje i Čačinci, na zadovoljstvo svih obitelji, te im poželjele sretan Božić i sve najbolje u novoj godini, s porukom da nisu sami.