Božićni party u Vukovaru

LionsHR Adminis... 19 prosinca, 2017 - 15:37

U vukovarskom hotelu Lav održana je tradicionalna humanitarna Božićna zabava Lions kluba Vukovar.

U vrlo sadržajnom programu na zabavi je sudjelovalo više od  100 Lionsa i lions prijatelja.

U iznimno veseloj i opuštenoj atmosferi plesalo se i pjevalo do ranih jutarnjih sati.

Zajedničkom organzacijom varaždinskih i vukovarskih Lionsa i Odjel za fizikalnu medicinu , rehabilitaciju i reumatologiju  vukovarske bolnice  nastavljenja je vrlo uspješna suradnja i ovim putem zahvaljujemo se svima koji su svojim prilozima pomogli u realizaciju ove humanitarne priredbe.

Da sve protekne u odličnoj atmosferi pobrinuli su se organizatori te pedesetak sponzora ovog predbožićnog druženja, a posebna zahvala HDS-u na odricanju od svojih honorara u korist potrebitih.

Prikupljena su i financijska sredstva koje će biti donirana osobama u potrebi u povodu mjeseca darivanja i nastupajućih blagdana, po prijedlogu Centra za socijalnu skrb Vukovar.

Fotto galeriju možete pogledati OVDJE

Svim Lionsima D-126 Hrvatska i lions prijateljima želimo sretne nastupajuće blagdane - članovi NCLC Millennium Varaždin i LC Vukovar

Vaš LC Vukovar