BOŽIĆNI BAL ZADARSKIH LIONSA

LionsHR Adminis... 30 prosinca, 2011 - 13:56
Predsjednica LC Zadar, Davorka Mezić uručila je ček Zlatku Šabiću, tajniku Odboj

Svoj tradicionalni humanitarni Božićni bal zadarski su Lionsi  održali  9. prosinca u atraktivnom prostoru Arsenala u središtu grada. Donaciju su ovoga puta namijenili  Odbojkaškom klubu invalida Zadar – Klubu sjedeće odbojke. Tajniku Kluba, Zlatku Šabiću na samo je balu uručen ček s iznosom od 10.000 kuna. S tim će sredstvima nabaviti posebnu opremu potrebnu članovima za natjecanja u hrvatskoj ligi i sudjelovanje na domaćim i međunarodnim turnirima.

Zadarski su Lionsi, naglašeno je u medijima koji su pratili i ovo njihovo okupljanje, i opet pokazali veliko srce. Uz to su se, zajedno sa svojim prijateljima, dobro zabavili.  Plesalo se uz glazbu grupe Calypso, a mikrofon su uzeli i sami članovi Kluba – zapjevali su Lada Šokota i Davor Pekota. Ugodno iznenađenje kraćim nastupom svima su priredili i članovi zadarske klape Niko koji su bili među gostima.

Sredstva su prikupljena aukcijom slika i fotografija, darom zadarskih umjetnika i prodajom lutrije. Jedan od glavnih zgoditaka - dalmatinski pršut otišao je u Zagreb, dobio ga je Nenad Prelog, ostale – vikend u Pansionu Cathy na Istu i sliku Ivana Lackovića Croate dobili su Zadrani.

Sve je prošlo u ugodnoj i opuštenoj atmosferi, u odličnom raspoloženju, uvijek prisutnom kad se čini dobro.

• LC Zadar - Humanitarni Božićni bal - zadarski Lionsi i njihovi prijatelji
  • Plesa i plesača nije manjkalo
  • Anica Košta i Nina Kozulić bile su prezaposlene dijeljenjem lutrijskih zgoditaka
  • Posebno iznenađenje priredila je klapa Niko