BOŽIĆNI BAL LIONS KLUBA ZADAR

Slika korisnika Sanjin Stošić
Sanjin Stošić 11 prosinca, 2022 - 21:25

Zadarski Lionsi za zvučni pikado

Zadarski su Lionsi na najljepši način priveli kraju ovu godinu, priredili su Božićni  bal i prikupili inicijalna sredstva za kupnju zvučnog pikada, potrebnog Sportskoj udruzi slijepih i slabovidnih osoba „Donat“.

Svoj su tradicionalni humanitarni božićni bal održali  u petak 9. prosinca u hotelu Kolovare provevši večer sa svojim prijateljima u  više nego ugodnoj atmosferi kojoj je kumovao humanitarni cilj i pobjeda, baš te večeri, naših nogometaša nad Brazilom. Sredstva su prikupljana od dijela plaćenih ulaznica, lutrije i aukcije slike na svili Marije Višić uina. Ta poznata umjetnica, članica Lions kluba Zadar sliku je napravila i darovala baš za tu akciju kao što je to napravila već puno puta. Svoj doprinos humanitarnoj akciji te su večeri dali i članovi Song Busters benda, kako odličnom svirkom, tako i besplatnim nastupom. Kako je riječ o dosta skupom uređaju,  Bal je zapravo bio tek početak prikupljanja sredstava za njegovu nabavku  i,  kako je istaknula predsjednica Kluba Davorka Mezić, već je dogovorena još jedna akcija - natjecanje u zvučnom pikadu. Ona je zahvalila svim ljudima dobre volje koji su odvojili dio sredstava i vremena za dolazak na bal te svim sponzorima i osoblju hotela Kolovare.  Svima, a posebno članovima Lions kluba Zadar zahvalio se i predsjednik Sportske udruge slijepih i slabovidnih osoba „Donat“ Josip Laća, istaknuvši dugogodišnju, uspješnu suradnju  s njima.

Bila je to još jedna uspješna akcija  zadarskih Lionsa, a već u prvim mjesecima iduće godine, slijede, istaknuto je,  nove humanitarne aktivnosti.