Bolnica za medvjediće - uspješna akcija LC Mihael Donji Miholjac i CLC Universitas Osijek

LionsHR Adminis... 20 svibnja, 2015 - 18:58

U subotu, 16. svibnja, u Donjem Miholjcu je održana akcija za djecu pod nazivom Bolnica za medvjediće. Zahvaljujući lijepom vremenu, cijela se "bolnica" mogla odvijati na livadi što je cijeli događaj činilo još ljepšim i zabavnijim. Bolnicu za medvjediće je posjetilo 200-tinjak djece, a za obnovu Dječjeg vrtića "Pinokio" prikupilo se oko 12.000,00 kn što nas čini izuzetno ponosnima. Zaista smo uživali uz dječju maštu, smijeh i veselje i prekrasno proveli subotnje poslijepodne. Ni navečer nam nije bilo loše, tako da smo dan začinili plesom i pićem iz epruveta na after party-u uz popularni band "Učiteljice". Pogledajte samo neke od naših fotografija, jer slike govore više od riječi... :)