“BELCANTE“ za LIDIJU" - Humanitarni koncert LC Beli Manastir

LionsHR Adminis... 25 kolovoza, 2012 - 16:31

Za liječenje bolesne članice Lions kluba “Beli Manastir”, Lidije Vedernjak, organiziramo humanitarni koncert, dana 09.09.2012.g. u prostorima Kristalne dvorane hotela “Patria” u Belom Manastiru s početkom u 20,30 sati.

Lions klub Beli Manastir, ovime nastavlja svoju humanitarnu aktivnost. Koncert će izvesti naše dvije proslavljene operne dive Sandra Bagarić i Martina Tomčić u pratnji pijaniste Darka Domitrovića.

Cijena ulaznice je 50 kuna po osobi te pozivamo sve zainteresirane da se pridruže akciji, bilo svojim dolaskom ili samo kupovinom karata. Radi karata, javite se na telefon (098) 252-609 za predbilježbu, a ulaznice (karte) će se moći preuzimati na recepciji hotela Patria.

Ukoliko netko od članova Lions zajednice ili klubova želi pomoći uplatom, dolje ostavljamo broj posebnog žiro računa.

Zahvaljujemo svima koji će se odazvati ovoj akciji i vidimo se Belom Mnastiru.

GLAZBOM I LJUBAVLJU POMOZIMO LIDIJI!

Predsjednik LC Beli Manastir

Dubravko Krušarovski, dipl.inž.građ