Bečki bal u Opatiji ponovno u punom blještavilu

LionsHR Adminis... 19 studenog, 2013 - 20:19

Grad Opatija i grad Beč nastavili su tradicionalnu suradnju razmjene kulturnih dobara kroz manifestaciju Bečkog tjedna u Opatiji, a koji je završio spektakularnim Bečkim balom. Kao što je i gradonačelnik opatije Ivo Dujmić u svojoj pozdravnoj riječi naglasio zahvala za ideju organizacije Bečkog bala ide Lions klubu Opatija. Gradonačelnik je Lions klubu Opatija zahvalio i što ovom spektaklu daje humanitarni karakter prikupljajući sredstva kroz organizaciju tombole i prodaju karata, ove godine za poboljšanje kvalitete života štićenika Đačkog doma za nezbrinutu djecu u Lovranu.

I može se reći da je večer postigla pun pogodak! Zahvaljujući mnogobrojnim gostima, visokm uzvanicima Austrije, državne uprave, kao i lokalne samouprave županije, Opatije i drugih općina, a razumljivo i brojnim Lionsima iz Regije i Hrvatske, prikupljena su dovoljna sredstva da se ostvari cilj zbog kojeg su sredstva i prikupljana.