Akcija pomoći NCLC „Kuna“ i posjet guvernera Districta -126 Joze Berečića obitelji u potrebi

Slika korisnika Snježana Rimac-Drlje
Snježana Rimac-Drlje 10 svibnja, 2022 - 13:46

Guverner Districta -126 gospodin Jozo Berečić jučer je posjetio obitelj u potrebi i  upoznao se s rezultatima akcije pomoći  koju NCLC Kuna uspješno  za njih provodi od prosinca 2021. godine.

Baka Ana i unuka Biljana žive u trošnoj kući bez sanitarnog čvora. Iako bolesna, gospođa Ana je sama dozidala prostoriju namijenjenu za kupatilo i malu sobicu za unuku o kojoj brine, ali sama nema sredstava da završi taj posao.  Pomoću donacija Districta, tvrtki i pojedinaca do sada smo zamijenili dio krova i zabata koji su prokišnjavali, a napreduju i radovi u sobi i kupatilu.

NCLC Kuna ovim putem zahvaljuje Distriktu-126, tvrtkama Zetović d.o.o., Kat Bau j.d.o.o., Lim Profil d.o.o, Gauss d.o.o i Projektgradnja plus d.o.o. te svim pojedincima i Lions klubovima koji su sudjelovali do sada u ovoj vrijednoj akciji.