Akcija LC Split povodom Međunarodnog dana protiv droge

LionsHR Adminis... 26 lipnja, 2013 - 23:01

U povodu Međunarodnog dana borbe protiv zloporabe droga i nezakonitog prometa drogama koji se obilježava 26.lipnja"Centar za prevenciju zloporabe droga Lions Cluba Split je u nedjelju ujutro na Rivi organizirao akciju dijeljenja promidžbeno-informativnog materijala i besplatnog mjerenja krvnog tlaka. U tome su im pomogli studenti Medicinskog fakulteta u Splitu, odnosno njihova udruga"CroMSIC".

Dr. med. Robert Vulić, voditelj centra kazuje daje cilj akcije promicanja zdravog života i društva bez droge, odnosno prevencija bolesti.

-Ovo je prva od planiranih akcija, a sljedeću želimo održati početkom školske godine u dogovoru s osnovno školskim ravnateljima i Gradom Splitom, Uz predavanje u školama, pozvat ćemo roditelje i potrebite u naše savjetovalište

na Prokurativama, Bana Josipa Jelačića 4 - rekao je dr.med. Robert Vulić. . T.G.Z.