AKCIJA LC SLAVONSKI BROD SPLAVARENJE SAVOM 2015.

LionsHR Adminis... 26 ožujka, 2015 - 12:38

11. Travanj 2015

OKUPLJANJE Stadiona Marsonia

predsjednik LC Slavonski Brod, Zvonimir Medverec
098-439 393

Informacija o akciji koju pokreću članovi LC Slavonski Brod uz potporu članica LC Brođanka.

SPLAVARENJE SAVOM 2015.

Želja nam je kroz ugodno druženje potaknuti obnovu starih običaja splavarenja rijekom Savom i pri tome se dobro zabaviti u društvu Lions prijatelja.

Akcija je cjelodnevna, a zakazan je termin za 11.travnja 2015.

Okupljanje je u 09.00 sati ispred Stadiona Marsonia, a polazak autobusima do OPG Kereković u mjestu Živike u 09.15.

Tradicionalni slavonski doručak uz obilazak imanja organiziran je na imanju OPG Kereković (http://www.turizam-kerekovic.hr)

Konjskim zapregama ćemo se provozati do sela Pričac gdje se ukrcavamo na brod kojim plovimo do Slavonskog Broda.

Polazak broda je oko 12.00 sati, a dolazak u Slavonski Brod oko 17.00 sati.

Na brodu je organizirana zabava uz tamburaše i dobra slavonska vina, a za riječne delicije se brine naš domaćin (šarani na rašljama, roštilj i slično).

Akcija ima i humanitarni karakter, a prikupljena sredstva ćemo koristiti za potrebe akcije Sestre Vukićević.

Pozivamo sve zainteresirane Lionse da nam se pridruže u ovoj akciji.

Kontakt osoba je predsjednik LC Slavonski Brod, Zvonimir Medverec (mob. 098-439 393)

CS LC Slavonski Brod

Željko Marić