Akcija "1200 ruku 1200 poklona" postigla veliki uspjeh

LionsHR Adminis... 2 siječnja, 2017 - 23:06

Akcija "1200 ruku 1200 poklona" do sada je polučila izvanredne rezultate.U akciji su do Nove godine sudjelovala 22 kluba u preko 36 akcija su darivali preko 1500 potrebitih kroz razne oblike pomoći,poklona ili dobrovoljnog rada za potrebe potrebitih.Ono što je još važnije naši članovi su obišli domove za djecu ili osobe starije dobi, udruge invalida,bolnice,vrtiće i druge ustanove i sa korisnicima se zadržali u druženju,čuli njihove potrebe i dogovorili sljedeće akcije.

Time su ostvareni ciljevi ove akcije koji će biti prezentirani u foto knjizi koju će naš 1.VDG Mladen Kajganić ponijeti u CHICAGO i predati novom predsjedniku Lionsa svijeta za vrijeme proslave 100 obljetnice Lionsa u svijetu.

Pozivamo i ostale klubove da se do kraja Lions godine pridruže ovoj akciji i pošalju nam izvješća kako bi ih objavili i na webu i u foto knjizi.