5. jubilarna humanitarna grahijada Lions kluba Valpovo-Belišće

LionsHR Adminis... 26 svibnja, 2014 - 08:56

U subotu 24.5.2014. god.održana je 5.jubilarna humanitarna  grahijada Lions kluba Valpovo-Belišće. Svake godine prihod od grahijade namjenjen je nagrađivanju učenika Srednje škole Valpovo koji su sve četiri godine prošli s odličnim uspjehom.

Ove godine s obzirom na izvanredno stanje vezano uz poplavu istočne Slavonije,dio sredstava namjenjen je uplati na račun za pomoć unesrećenima u poplavljenim područjima.

U 13 kotlića grah su kuhali zainteresirani građani Valpovštine, članovi Kluba domaćina i kao gosti članovi LC Našice, na čelu sa predsjednikom Kluba Hrvojem Šimićem.

Grahijadi  je bila prisutna i naša guvernerica Nada Arbanas te se obratila  natjecateljima i ostalim sudionicima „Grahijade“ i zahvalila im na učešću na humanitarnoj akciji u ovim teškim vremenim, te  predsjednica Regije“ Istok“ Dalia Bošnjak.