3. SJEDNICA REGIJE JUG UZ GUVERNERA MILORADA STANIĆA

Slika korisnika Tatjana Vukman
Tatjana Vukman 8 travnja, 2024 - 13:33
Održana 3. Sjednica Regije Jug u Šibeniku pod predsjedanjem predsjednice Regije Jug Tatjane Vukman uz sudjelovanje guvernera Milorada Stanića

U Šibeniku je održana 3.Sjednica Regije Jug pod predsjedanjem predsjednice Regije Jug Tatjane Vukman uz prisutnost i sudjelovanje guvernera Lions Distrikta 126 Milorada Stanića.

Prisutnost guvernera je bio značajni doprinos sjednici jer je upoznao dužnosnike klubova sa mnogim informacijama o izvršenim, ali i planiranim aktivnostima i planovima Distrikta.

Guverner se upoznao sa radom klubova Regije Jug i bio na raspolaganju za sva pitanja.

Sa žaljenjem morali smo odustati od planiranog bratimljenja između hrvatskih klubova LC Luca i LC Šibenik sa dva Lions kluba iz Nigerije.

Događaj je trebao biti posebno svečan jer je planiran za vrijeme Lions Regate "Jedrima protiv droge" u Marini Frapa u Rogoznici koja se održava od 17.do 20. travnja 2024.godine.

Razlog odustajanja je što članovi delegacije Nigerije nisu uspjeli ishodovati potrebnu vizu za dolazak u Hrvatsku.

Zahvaljujemo LC Luca koji je bio domaćin sastanka Lionsa Regije.