2. sjednica proširenog Kabineta u Slavonskom Brodu

LionsHR Adminis... 16 studenog, 2010 - 10:49

2. sjednica proširenog Kabineta guvernera Distrikta 126 – Hrvatska održati će se u Slavonskom Brodu u subotu, 27. studenoga 2010. godine s početkom u 17 sati u Velikoj vijećnici županijske uprave i samouprave, Ulica Petra Krešimira IV broj 1. U prilogu je zapisnik s 1. sjednice proširenog Kabineta u Varaždinu, poziv na 2. sjednicu s dnevnim redom, program boravka u Slavonskom Brodu te prijavnicu za sudjelovanje na sjednici i popratnim događanjima uz sjednicu a njih će biti nekoliko, od obilaska tvrđave Brod i njenih sadržaja: Galerije Ružić i Muzeja tambura do domjenka u „Pučkoj kuhinji“ tvrđave i aukcije vina u vinskom podrumu a navečer 16. tradicionalni Lions bal i humanitarna večer Lions kluba Brod s prezentacijom vrhunskih vina i plesom uz živu glazbu.

A da bi sva ova događanja bila što uspješnije i dobro organizirana, molimo popuniti priloženu prijavnicu te da je dostaviti tajniku Kabineta, elektronskom poštom na adresu dhuljev@infodesign.hr ili telefaksom na broj 042 311-445, najkasnije do utorka, 23. studenoga 2010. godine.