2. LEO SUMMIT DISTRICTA 126 HRVATSKA

LionsHR Adminis... 11 ožujka, 2013 - 19:01

Leo klub Zrinski Čakovec organizirao je 2. Leo Summit od 8.-10. ožujka 2013. Započeli smo vikend večerom i druženjem gdje su nam se pridružili Leo klub Aurora Vinkovci, Leo klub Rijeka te Lions klub Zrinski Čakovec. Edukativni dio Summita održao se u subotu 09.03. na kojem je bilo prisutno 23 člana leo klubova, kada smo za sudionike  pripremili  pregršt zanimljivih edukacijskih tema i radionica. Na taj način smo prenijeli znanje u ostvarivanju potencijala, potaknuli kreativnost, razvili prezentacijske vještine i podignuli samopouzdanje.  Svi sudionici su pokazali veliku zainteresiranost i konačni rezultat edukativnog dijela bio je odličan. Vikend smo zaokružili bratimljenjem sa Leo klubom Zagreb koje je predvodio PDG Darko Angebrandt.  A isto je još više učvrstilo prijateljske veze između dva kluba. Činom bratimljenja dali smo poseban pečat ovom leo vikendu-pečat prijateljstva i međusobne povezanosti.

Hvala svim sudionicima na lijepom vikendu i prekrasnom druženju!