1.VDG D-126 Hrvatska Darko Ćuruvija završio DGE seminar

LionsHR Adminis... 16 veljače, 2019 - 11:18
1.VDG D-126 Hrvatska Darko Ćuruvija završio DGE seminar

Završio je i zadnji dan FVDG/DGE seminara. Zadnji dan je jednim dijelom bio posvećen obilasku sjedišta LCI-a Oak Brooku i druženju s vicepredsjednikom LCI Dr. Jung-Yul Choi iz Republike Koreje budući predsjednik LCI. Posebno me dojmilo da se ispred sjedišta vijorila i Hrvatska zastava. Obišli smo i grob Melvina Jonsa. Po povratku smo još dovršili nastavni dio sa postavljanjem ciljeva i akcijskih planova. Ono što je bilo posebno zanimljivo jest da je svima uručena "putovnica" u koju su   polaznici drugih jezičnih skupina trebali upisati poneku riječ na svom jeziku. Druga zanimljivost je da su svaki dan rađene razmjene polaznika među grupama za jednu nastavnu jedinicu. Ukupno gledajući seminar je bio izvanredno iskustvo.
1.VDG Darko Ćuruvija