15.godina djelovanja Gudačkog kvarteta Rucner

LionsHR Adminis... 9 prosinca, 2013 - 22:25

U prepunoj dvorani Hrvatskog Glazbenog Zavoda je 4.12. 2013 održan humanitarni koncert Gudačkog kvarteta Rucner. Stručni i duhovni voditelj Kvarteta Snježana Rucner, članica Ženskog Lions Kluba Kontesa Nera uz podršku članica kluba, ostvarili su povodom 15. godišnjice djelovanja izvanredan uspjeh, posebno jer su uz roditelje nastupili i djeca Ana i Mario Rucner. U pozdravnom pismu predsjednika Republike prof. dr. Ive Josipovića, naznačen je značaj djelovanja Kvarteta i njegov humanitarni doprinos društvu.

Koncert je organiziran uz podršku Croatia Osiguranja Zagreb i Zaklade „Vaša pošta“ i uz podršku HRT. Tom prigodom gđi. Jasni Ćurković Kelavi, ravnateljici dječjeg doma „Zagreb“ uručeno je 6 polica, svaka u vrijednosti od 6000 Eura, za organizirani smještaj mladih majki, koje su sa svojom djecom smještene u Domu, kako bi lakše zakoračile u samostalan život.

Koncert je bio tako dobro priređen, da su se u zadnjoj izvedbi iz mjuzikla Jalta Jalta priključili i poznati estradni pjevači Kalember, Karan i drugi.

Roža Milčić,tajnik