100 godina Lionsa obilježeno koncertom "Svjetla radosti" u maloj dvorani Lisinski

LionsHR Adminis... 6 prosinca, 2016 - 15:36

Nakon "Balona sa porukom" na fontanama namijenjenog svim građanima, LC Zrinjevac je organizirao koncert u maloj dvorani Lisinski, kojeg su izveli članovi Lionsa: sopranistica Antonela Malis, violončelistica Snježana Rucner, tenor Tvrtko Stipić uz pratnju Paganini Benda i mladi umjetnici pobjednici Lions grand Prixa.

Na svečanosti je DG Goran Šarić još jednom zahvalio svima koji su sudjelovali u programu kao i Andreji Krelja Tovarac Predsjednici LC Zrinjevac i RC Vesni Boinović-Grubić na velikom angažiranju na svim aktivnostima ovaj vikend u Zagrebu.

Akcija Lions kluba Zrinjevac, “Svjetla radosti” kojom se obilježilo 100 godina humanitarnog djelovanja lionsa u svijetu, namijenjena je Udruzi slijepih Zagreb, s ciljem pomaganja u projektu protiv socijalne isključenosti. Sredstvima ove akcije kroz socijalno poduzetništvo pomoći će Udruzi slijepih Zagreb u pokretanju proizvodnje sapuna i njihovom samozapošljavanju kroz projekt ”Sapuni s točkicama”.