1. Vice Guverner Distrikta Goran Šarić na seminaru za buduće Guvernere Distirkta u Varšavi

LionsHR Adminis... 15 veljače, 2016 - 11:56

1. Vice Guverner Distrikta Goran Šarić bio je u sklopu svojih priprema za preuzimanje dužnosti Guvernera u Lions godini 2016./17. na 3-dnevnom edukacijskom seminaru koji se održao za Distrikte članice Lions Constitutional Area 4G u Varšavi od 5.-7. veljače 2016.

Seminar je imao karakter zajedničke radionice u kojem su bile odrađivane slijedeće teme:

Prezentacija i revizija ciljeva i planova aktivnosti na području edukacije članova Distrikta (GLT);

Prezentacija i revizija ciljeva i planova aktivnosti na području člansva (GMT);

Obilježavanje 100. godišnjice Lions Clubs International.

Na seminaru su ispred GMT i GLT koordinatora Distrikta, koji su bili spriječeni, sudjelovali i DG Dražen Melčić i Darko Ćuruvija.

Osim radnog i edukacijskog dijela, opet je bila prilika sresti starte Lions prijatelje ali i upoznati nova lica, izmjeniti s njima iskustva ali i ugodno družiti se.

DG Dražen Melčić je imao priliku prezentirati naš najveći projekt Distrikta, regatu Jedrima protiv droge i pozvati prisutne na sudjelovanje.