1. Sjednica LEO distrikta D-126 i međunarodno druženje

LionsHR Adminis... 29 listopada, 2016 - 23:02

1.      Sjednica LEO distrikta D-126 i međunarodno druženje

Od 22. do 25. rujna održano je muđunarodno družene LEO članova na okoku Krku. Na druženje su sudjelovali Leo članovi iz Makednije, Srbije, Bosne i Hercegovine te naravno naši domaći Leići iz Hrvatske. Druženje smo započeli okupljanjem na Krku, nakon koje je uslijedio sastanak međunarodnih predstavnika i dogovor za daljnju suradnju. U petak 23. rujna okupili su se svi članovi te smo prisustvali na dva kulturna događaja, koji su ujedno bili i humanitarni. Prvo smo bili na Humanitarnom koncertu dalmatinske glazbe u HNK u Rijeci, a nakon toga na Bečkom balu u Opatiji koji je bio u organizaciji Lions kluba Opatija. U subotu 24. rujna održana je 1. sjednica LEO distrikta D-126, na kojoj su prisustvovali članovi LEO klubova: Tri kula, Varaždin, Rijeka, te potencijali članovi LEO kluba u nastajanju - LEO kluba Pula. Sjednicu je također pratila i LEO koordinatorica Patrizia Milani. Nakon sjednice LEO koordinatorica je održala edukaciju za sve LEO članove. U nastavku boravka na Krku, razgledale su se znamenitosti duž otoka Krka.