1. SJEDNICA LEO DISTRICTA 126 – HRVATSKA

LionsHR Adminis... 12 studenog, 2014 - 20:53

U petak, 17. listopada 2014. godine u Višnjanu, okupili su se Leići Distrikta 126 – Hrvatska, gdje su prethodno formalnim obavezama proslavili rođendan jednog od svojih članova uz roštilj, domaće vino i dobru zabavu.

1. ovogodišnja sjednica Leo Distrikta 126 – Hrvatska održala se naredni dan s početkom u 10.30 sati po prethodno izglasanom dnevnom redu. Uslijedilo je edukativno predavanje članice Lions kluba Pula, mr.sc. Patrizie Milani (Effective communication) te dr.sc. Zlatka Šehanovića (Project Management, ICT i Nova ekonomija).

Po završetku sjednice i edukativnog dijela programa, prisutni su se uputili na istarski ručak nakon kojeg je organiziran posjet poznatoj zvjezdarnici Višnjan – jednoj od dvanaest najproduktivnijih zvjezdarnica svijeta svih vremena po broju otkrivenih asteroida.

Subotnja večer protekla je u duhu cijenjene delikatese – pršuta. Posjet internacionalnom sajmu pršuta Leićima je pružio mnogo zabave uz suhomesnate delicije, vrhunsko vino i popularne hrvatske izvođače.

Leo druženje zaokružilo je gostovanje kod obitelji Porečkih Leića uz domaću pitu i fine slastice te obilazak grada Poreča.

Bio je to još jedan produktivan Leo vikend pun zabave i veselja, sklapanja cjeloživotnih poznanstava te formiranja plana i strategije daljnjeg rada Distrikta.