1. Godišnjica osnutka i humanitarni ples pod maskama LC Gea u Osijeku

LionsHR Adminis... 19 veljače, 2014 - 19:56

Vrijeme je karnevala, te su stoga članice LC Gea svoju prvu godišnjicu djelovanja odlučile proslaviti pod maskama. U svečanom prostoru predvorja Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku 15. veljače 2014. godine plesalo se pod maskama do ranih jutarnjih sati.  Uz upaljenu baklju na rođendanskoj torti predstavljena je predsjednica za slijedeću lions godinu.

Prihod od ove manifestacije namijenjen je za borbu protiv ovisnosti.

Lionsice Gee odlučile su da će organiziranje humanitarnog plesa pod maskama postati tradicijom u gradu Osijeku.

U proteklih godinu dana Lions club Gea organizirao je i sudjelovao u 13 humanitarnih akcija. Zadovoljstvo postignutim u protekloj godini čvrst je temelj za budući rad i odgovore na izazove koji očekuju ovaj Klub koji će svojoj zajednici i potrebitima istom predanošću služiti i dalje.