XXVI.Grand prix - glazbeno takmičenje mladih , Rijeka,04.-30.06.2021 g.

Organizator:

Tip događaja:

Datum događaja:
petak, 4 lipnja, 2021 - 22:00 do srijeda, 30 lipnja, 2021 - 22:00
Adresa:
Rijeka

RASPORED DOGAĐANJA:

4. lipnja

Krajnji rok za slanje prijavnica.

5. lipnja

od 5. lipnja ocjenjivački sud pregledava prijavnice i obje video snimke te, nakon što utvrdi da su ispunjeni svi traženi uvjeti, pristupa biranju polufinalista.

11. lipnja

Ocjenjivački sud će objaviti polufinaliste na web stranici Lions Grand Prix kao i na Facebook stranici Lions Grand Prix. Time su otvorene mogućnosti glasovanja publike.

11. - 22. lipnja

E-publika odnosno elektronički gledatelji glasuju preko FB ili na web stranici LionsGrandPrix.com. Troje polufinalista s najviše glasova do 22. lipnja nastavit će u finale (neovisno o glasanju žirija)

22. lipnja

Objava finalista: izbor žirija (12) + 3 po izboru publike
Za one natjecatelje koji se plasiraju u finale dopušteno je predati novi videozapis na lionsgrandprix@gmail.com. U suprotnom, izvorna datoteka će i dalje biti predmet pregleda.

22. - 30. lipnja

Glas publike je opet omogućen, rezultati iz polufinala se ne prenose u finale a finalist s najvećim brojem glasova do 30. lipnj osvojit će nagradu publike, bez obzira na izbor žirija.

30. lipnja

Objava pobjednika odnosno dobitnika nagrada.

Više na  https://lionsgrandprix.com/index.php?language=HR