Predaja kombi vozila Udruzi slijepih Sisačko - moslavačke županije

Marina Držića 22
Sisak
Hrvatska

U subotu 29.siječnja 2021 g. sa početkom u 11 sati ispred Udruge slijepih Sisačko-moslavačke županije u Sisku sati na adresi: Marina Držića 22, Sisak  održat će se primopredaja vozila za prijevoz putnika Udruzi slijepih SMŽ koje će služiti za prijevoz slijepih za njihove različite potrebe. Prethodno vozilo je stradalo u potresu.

Nabavku navedenog vozila omogućili su Lions Distrikt 126  Hrvatska sa 70.000 kn i mnogi drugi donatori koji su podržali akciju  „I mi živimo tu“ .

Lionsi Hrvatske su do sada donirali 30 mobilnih objekata na potresom stradalom području  i donirat će stanovništvu 2400 jedinica gotove konzervirane hrane te dalje nastavljaju pomagati ovom području.

U ime Lions Hrvatske vozilo će Predsjedniku Udruge slijepih Sisačko-moslavačke županije -Sisak  Danku Tomaiću uručiti Guvernerica Distrikta 126 Hrvatska Vinka Mitrović.

Tom prilikom je upriličena konferencija za medije.

Prijave od:
petak, 29 siječnja, 2021 do subota, 30 siječnja, 2021