Obilježavanje početka nove vinogradarske godine, Vincekovo 2019

Sv. Martin, Mursko Središće
Željko Palašek
palasekz@gmail.com

Pozivnica na Vincekovo 2019.

Lions klub Zrinski Čakovec poziva sve zainteresirane članice i članove Lions klubova distrika 126, planinare i ljubitelje vina na obilježavanje dana Sv. Vinka (početka nove vinogradarske godine) u našu najsjeverniju županiju, Međimurje. Obilježavanje Vincekovog započet ćemo 19. siječnja 2019. večerom i prigodnim programom u Lovačkoj kući Perhoč. Pri tome ćemo prikupljati sredstava za izradu i postavljanje taktilnih ploča za slijepe i slabovidne osobe. Obilježavanje nastavljamo u nedjelju 20. siječnja, pridruživanjem 21. Vincekovom pohodu, najvećem planinarskom pohodu u Hrvatskoj, u organizaciji planinarskog društva Bundek, Mursko Središće.

Za članice i članove Lions klubova osigurali smo povoljni smještaj u Toplicama Sv. Martin u hotelu SPA Golfer, odnosno apartmanima Regina. Rezervaciju obavljate direktno na slijedećem linku:

Rezervacija je moguća za razdoblje od 18. - 20. siječnja 2019. uz mogućnost neograničenog korištenja bazena i fitnessa u razdoblju boravka.

Prijavu prisustvovanja potrebno je obaviti do 31. prosinca 2018. tajniku LC Zrinski Čakovec, Željku Palašeku (palasekz@gmail.com). Kotizacija od 200,00kn, koja se plaća prilikom dolaska u Lovačku kuću,  obuhvaća večeru (divljač) i donatorski prilog.

Dobro došli!