6. Sportske igre lionsa od 13. do 15. 09. 2019 u Zadru

Zaton kod Zadra
Mirjana Belić i Davorka Mezić
092 1072378

LIONS KLUB ZADAR poziva na 6. Sportske igre lionsa koje će se održati od 13. do 15. 09. 2019.

Kao i prethodnih godina, Igre će se  odvijati u Zaton Holiday resortu gdje će biti osiguran i smještaj sudionika. Paket usluga za sudionike igara obuhvaća: korištenje konferencijske dvorane i sportskih terena, animaciju/organizaciju sportskog programa i smještaj s doručkom.

U takvom paketu, cijena u višekrevetnim apartmanima kategorije 4 zvjezdice  iznosi  480 kn po osobi za dva noćenja s doručkom plus boravišna pristojba, a u mobilnim kućicama  380 kn po osobi za dvije noći s doručkom plus boravišna pristojba.

Dodatak za jednokrevetni apartman iznosi 170 kn za dvije noći.

Cijena ručka u self servis restoranu  za sudionike igara će iznositi 80 kn (buffet i točeno piće).

Bit će organizirane dvije večere s muzikom. Cijena svake večere će biti 130 kn po osobi.

Druga večera, u subotu, 14.9. će biti tematska – „ljeto, more, plaža“ (dovoljna je samo neka naznaka te teme).

Najbolja izvedba će biti nagrađena. Bit će organizirana i tajlandska masaža po početnoj cijeni od 50 kn.

Ove godine Igre će se odvijati kao natjecanje po regijama. Pozivamo predsjednike regija da oforme timove od članova klubova u svojim regijama. Natjecat će se u igrama: pikado, mini golf, boče i potezanje konopa.

Najbolja tri tima u svakoj igri dobit će odličja. Svi sudionici dobit će, tradicionalno, diplome.

Kao i uvijek, očekuje se druženje lionsa i njihova uobičajena humanitarna aktivnost. Prihod humanitarne akcije tradicionalno je namijenjen mladim zadarskim sportašima.

U očekivanju vaših prijava sa radošću vas očekujemo u Zadru i Zatonu!

Rok prijava do:  20.08.2019.

Kontakt i prijave u kojima treba navesti sport u kojemu se želi sudjelovati i večere koje će se konzumirati:

Mirjana Belić

E mail: mirjana.belic@yahoo.com

Mob  092 1072378

Ili

Davorka Mezić

E mail: davorka.mezic@xnet.hr

Mob   098 9835688

Rezervacije smještaja izravno na:

MARIO  DUNDOVIĆ

Sales department