VRIJEDNA DONACIJA BOLNICI ZABOK OD STRANE LIONS KLUBA ZAGORJE I ELEKTRO-PROFI KSA!

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 23 prosinca, 2023 - 16:48
U sklopu kontinuiranog angažmana na poboljšanju zajednice i tradicionalne akcije "Božićno svjetlo svima", tvrtka ELEKTRO-PROFI KSA d.o.o. u suradnji s Lions klubom Zagorje, realizirala je donaciju visokokvalitetne LED rasvjete u vrijednosti od 3948€ Opća bolnica Zabok!!

Ova donacija predstavlja unaprjeđenje uvjeta rada i boravka u zdravstvenoj ustanovi, a doprinosi i očuvanju okoliša kroz energetsku efikasnost.

Kroz ovakve akcije, ELEKTRO-PROFI KSA d.o.o. i Lions klub Zagorje nastoje potaknuti svijest o važnosti društvene odgovornosti i solidarnosti. Vjerujemo da je zajedničkim snagama moguće stvoriti bolje i svjetlije sutra za sve članove zajednice.