Svečanost prijema novih članica u nazočnosti predsjednice Regije Jug

Slika korisnika Tatjana Vukman
Tatjana Vukman 1 ožujka, 2024 - 13:36

Svečani prijem dviju novih članica u LC Sv. Vlaho: našoj lajonističkoj obitelji pridružile su se Kate Obradović i Renata Roman Dobroslavić.

U nazočnosti predsjednice Regije Jug, Tatjane Vukman, Lions klub sv. Vlaho postao je i službeno bogatiji za dvije nove članice, Katu Obradović čija je "kuma" Darija Vučijević i Renata Roman Dobroslavić čija je "kuma" Brigita Masle Dražinić. Prijem novih članica uvijek je posebno svečan trenutak za svaku lajonističku zajednicu, naglasila je predsjednica Regije Jug Districta 128, Tatjana Vukman, a ohrabrujuće je i motivirajuće da postoje ljudi koji žele nesebično utkati svoj rad u dobrobit zajednice u kojoj žive, dodala je. Lions klub sv. Vlaho je klub s kojim je 1991. godine započeo hrvatski lionizam, zbog čega ima i posebno mjesto između 58 klubova koji djeluju u našoj domovini. Nazočnost predsjednice Vukman bila je i prigoda da se upozna s poduzetim i budućim aktivnostima dubrovačkih lajonsa o kojima ju je ukratko upoznala aktualna predsjednica LC Sv. Vlaho, Lidija Crnčević. Kate Obradović koja vodi obiteljski restoran i Renata Roman Dobroslavić koja radi kao PR Dubrovačkog simfonijskog orkestra su, predstavljajući se, izrazile spremnost da svojim znanjem i trudom te izdvojenim vremenom doprinesu humanitarnom radu lajonsa koji je uvijek okrenut potrebama najosjetljivijih skupina društva.

Kate i Renata, dobro nam došle!