PDG Dražen Melčić i supruga sudjelovali su na Guvernerovom balu Lions Distrikta 119 Mađarska u Budimpešti

Slika korisnika Dražen Melčić
Dražen Melčić 26 veljače, 2024 - 15:19

PDG Dražen Melčić i supruga su na poziv Guvernera, Petera Hegelya bili gosti na godišnjem humanitarnom Guvernerskom balu Distrikta 119 Mađarska.

Osim prilike za ugodno druženje, prikupljala su se sredstva za pomoć potrebitima u Ukrajini.

Među gostima su bili visoki dužnosnici LCI, međunarodna predsjednica Patti Hill iz Kanade, PID Mikos Horvath, savjetnik i arhivar Lions Europa Foruma, PDG Karl Brewi, budući međunarodni direktor, Martha Umhack, CC MD 114 Austrija, PDG Istvan David, area leader za LCIF, kao i mnogi drugi stari prijatelji.

PDG Melčić iskoristio je priliku pokloniti nekolicini dužnosnika butelje Lions Anima Traminca i time promovirati naš veliki međunarodni projekt Distrikta "Vinogrd dobrote".

Također, PDG Melčić je podijelio letke za slijedeću međunarodnu regatu "Jedrima protiv droge" i davao informacije mnogim zainteresiranima.

Ovo je ponovo bila odlično iskorištena prilika za promoviranje Lions Distrikta 126 Hrvatska a posebno za navedene distriktualne projekte.