Nastavak stožernog projekta nagrađivanja najboljih studenata

Slika korisnika DINKO BUKVIĆ-BULJUBAŠIĆ
DINKO BUKVIĆ-BU... 14 prosinca, 2023 - 22:27

Lions club Osijek je nastavio sa svojom već dugom tradicijom, stožernim projektom – nagrađivanja najboljih studenata sa 17 sastavnica, fakulteta Sveučilišta "Josipa Jurja Strossmayera". U proteklih 28 godina nagrađeno je više od 650 studenata osječkoga Sveučilišta novčanim nagradama (ove godine 200,00 eura) i posebnim pisanim priznanjem.

Ovogodišnja svečana dodjela nagrada najboljim studentima održala se 14.prosinca u Rektoratu Sveučilišta J.J.Strossmayera. Svečanoj dodjeli su prije svega prisustvovali najbolji od najboljih – 17 studenata odabranih kao najuspješniji na njihovim odjelima i fakultetima, rektor Sveučilišta prof.dr.sc Vlado Guberac, članovi osječkih Lions klubova Mursa i Kuna, Lions kluba Đakovo te domaćini članovi Lions kluba Osijek.

Priznanje mladim, budućim akademski obrazovnim građanima znači dodatni stimulans za daljnje napredovanje u završetku školovanja, ali i preporuku u budućem zaposlenju. Najveći dio onih koji su dobili to priznanje ranijih godina već su iznimno priznati stručnjaci u svojim djelatnostima ne samo na području grada Osijeka, Đakova ili Osječko-baranjske županije, nego i izvan granica naše domovine.

Služenje i ponos!