Lions klub Luca za O.Š "Petar Krešimir IV"

Slika korisnika Tatjana Jukić
Tatjana Jukić 6 ožujka, 2024 - 12:33

Lions Klub "Luca" donirao projektor O.Š "Petar Krešimir IV"

Osnovnoj školi "Petar Krešimir IV" , koju u matičnoj i onoj područnoj u Dubravi ove godine pohađa ukupno 530 učenika od kojih mnogi postižu zapažene uspjehe i rezultate u svim odgojno-obrazovnim područjima na školskim, županijskim i državnim natjecanjima, treba pomoć za nabavu moderne tehnike.
Nažalost, oprema s kojom škola trenutno raspolaže je zastarjela i dotrajala te ju je potrebno zamijeniti novom i modernom, pa tako i projektor, jedno od pomagala koje nastavnicima olakšava izvođenje nastave, a učenicima usvajanje znanja.

Zbog svega navedenoga, Lions klub „Luca“ je svojim akcijama , prodajom božićnih kolača i Plesom pod maskama, te donacijama pojedinaca sakupio sredstva za kupnju projektora. Predsjednica kluba Marica Dlaka Vlajković je dana 05.ožujka 2024. svečano predala projektor ravnateljici škole Žani Lasinović Klarić, koja se zahvalila u ime učenika i djelatnika škole.