LC Lenuci Zagreb s bratskim klubom LC Rogaška - humanitarni koncert u Rogaškoj Slatini

Slika korisnika Natalija Pavičić
Natalija Pavičić 25 siječnja, 2024 - 16:08

Bratski klubovi LC ROGAŠKA i LC LENUCI organizirali su humanitarni koncert u nedjelju 21. siječnja u rasprodanoj dvorani Kulturnog doma u Rogaškoj Slatini. Koncert je bio organiziran kao zajednička humanitarna akcija za pomoć mladoj obitelji s dvoje male djece, koja je ostala bez kuće u katastrofalnoj poplavi u kolovozu koja je zadesila Sloveniju. Zajedničkom akcijom smo prikupili 15.000,00 €, u kojoj su sudjelovali svi članovi naših bratskih klubova. Ček u ime klubova su predali predsjednica LC Lenuci Zagreb Ana Lisak i predsjednik LC Rogaška Peter Volovšek. LC Lenuci je za ovaj koncert donirao i angažirao dobro poznate slovenskoj publici hrvatske glazbenike - klapu Kampanel, Davora Radolfija i opernu pjevačicu Antonellu Malis uz klavirsku pratnju prof. Vladimir Babin, koji su svojim nastupom stvorili prekrasnu atmosferu i raspjevali prepunu dvoranu. Poznati dalmatinski hitovi i talijanske kancone su oduševile publiku, koja je dugotrajnim pljeskom pozdravila izvođače. Poslije koncerta je organizirano druženje članova naših klubova, sponzora, izvođača i obitelji, za koju je koncert namijenjen.

Služimo!