LC Korzo: predavanje o značaju lionizma

Slika korisnika Ljiljana Škugor
Ljiljana Škugor 21 veljače, 2024 - 21:51

Budućnost lionizma i razlike koje stvaramo u zajednici je u emocionalnoj komunikaciji, u doživljaju, služenju i vođenju, rekao je guverner Distrikta 126. Hrvatska Milorad Stanić na sastanku s članicama Lions kluba Korzo. U inspirativnom predavanju o značaju lionizma guverner je posebno apostrofirao činjenicu da lionizam kao način života znači više ljubavi, ponosa, pažnje, a kad spojimo emocije, intuiciju i želje stvaramo lions kulturu.

U nastavku druženja bilo je riječi o mnogim temama što se provlače kroz "lionizam život" , kao što su, na primjer, edukacije članova posebno predsjednika, projekti koje svaki klub mora osmisliti i po mogućnosti realizirati, a spomenule su se i financije klubova, odnosno, članarine koje se plaćaju. Zajednički susret bio je ispunjen različitim temama i pitanjima od obostranog interesa.

Guverner Milorad Stanić uručio je prošlogodišnjoj predsjednici Ljiljani Škugor nagradu za izvrsnost kluba LCI Excellence Award za lions 2022./23. godinu.