LC Korzo - Donacijska foto izložba „Snagom žene“ i modna poslastica „Donacijski buvljak“

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 10 prosinca, 2023 - 17:23

Pozivamo vas na donacijsku foto izložbu „Snagom žene“ i modnu poslasticu „Donacijski buvljak“ 12. i 13. prosinca 2023.g., etaža E-1 kata ZTC-a !

Izložbu fotografija možete pogledati već od 11. prosinca 2023.g. tijekom radnog vremena ZTC-a. Izabrana umjetnička fotografija koja prikazuje ženu u svim svojim snagama, vještinama i moćima može postati vaša uz donaciju koje će prikupljati predstavnice Lions kluba Korzo, navedenim danima od 16 do 18 sati. U utorak i srijedu, u isto vrijeme, dođite po vrijedan, poseban i značajan odjevni predmet na „Modni donacijski buljak“. Učinite dobro djelo, obogatite svoj ormar i dušu!

Prihod od prikupljenih donacija namijenjen je Centru za pružanje usluga u zajednici Ivana Brlić Mažuranić, Udruzi Uzor, Utočištu za beskućnike Depaul te odjelima KBC-a Rijeka.

"Nisi živio dok nisi napravio nešto za nekoga tko ti se nikad ne može odužiti", John Bunyan.