LC Agram uspješno održao humanitarnu akciju "Kuglajmo zajedno za djecu oboljelu od malignih bolesti"

Slika korisnika Dražen Melčić
Dražen Melčić 26 veljače, 2024 - 11:12

Lions Club Agram uspješno je upriličio bowling večer u svrhu prikupljanja sredstava za rehabilitaciju djece liječene od malignih bolesti, u suradnji sa Udrugom Krijesnica.

Sudjelovalo je oko 60 Lionsa i gostiju, između ostalih i PDG Jurij Šarman iz LC Ptuj Primus (Slovenija) i buduća Guvernerica Distrikta 126 Hrvatska, Mirjana Ćusek Slunjski iz NCLC Millennium Varaždin, i članovi Udruge Krijesnica čiji osnivači su roditelji djece oboljele od malignih bolesti.

8 ekipa se natjecalo na svih 8 staza Bowling Bara u Zagrebu, i ugodno se družili uz pizzu i pića. Svi su izrazili zadovoljstvo organizacijom i svrhom, rekli su da su se dobro zabavili čineći korisnu stvar u pravu svrhu, a neki su obećali da će se rado ponovo odazvati.

Prikupljeno je blizu 2.000,00 Eura.

Zahvala svima koji su se odazvali i podržali ovu akciju, kako svojim dolaskom ili uplatom donacije!