Dobrotvorni koncert POP MAGIC Lions club Samobor

Slika korisnika Hrvoje Jurić
Hrvoje Jurić 28 siječnja, 2024 - 10:59

U petak 26.01.2024. s početkom u 19.00 sati u dvorani Centra za mlade Bunker, Samobor, održan je dobrotvorni koncert u organizaciji Lions cluba Samobor. Glazbenu poslasticu priredio nam je ansambl Celeste iz Zagreba koji je svojim sjajnim izvedbama očarao brojnu publiku. U bezvremenskim POP hitovima koji su zvučali drugačije i zanimljivo, uz visoku umjetničku i izvođačku profesionalnost, svi su imali priliku uživati u sjajnom koncertu kao rijetko kada.
Publika je prepoznala i nagradila ljepotu glazbenog doživljaja dugotrajnim stojećim pljeskom.
Raskoš prostora Centra za mlade učinio je gužvu prihvatljivom, pa se atmosfera dobrotvorstva produljila i tijekom neformalnog druženja nakon koncerta.

Prikupljena sredstva biti će donirana Udruzi za djecu s neodgovarajućom roditeljskom skrbi "Nova budućnost" iz Samobora.

Do sljedećeg susreta.

We serve.