Čestit Božić i Sretna Nova godina

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 22 prosinca, 2023 - 14:55

Drage lavice i lavovi Saveza Udruga Lions klubova Hrvatske, Distrikt 126 Hrvatska.

Ponosim se, 6 mjesečnim uvidom u Vaše – naše služenje osobama u potrebi.

Oduševljen sam mnogobrojnim akcijama Vašeg nesebičnog davanja poput:

- uključivanja svih LC iz Regije Istok u darivanje djece u SOS Dječjem selu Ladimirevci;

- promptnog reagiranja LC Frankopan na upit dječjeg vrtića za pomoć u opremanju igrališta na otvorenom i opremi dva dječja igrališta umjesto jednoga;

- zapanjen sam stanjem problema i dnevnim doprinosom LC Korzo Rijeka na brizi za djecu u Domu za nezbrinutu djecu;

- veselim se mnogobrojnim akcijama Lionsa iz Regije Jug, osobito uspješnom koncertu LC Solin i

- mnogim drugim akcijama svih naših klubova.

Služite i ponosite se time.

Nadolazeće Božićne i Novogodišnje blagdane, mnogima ste uljepšali svojim služenjem. Zaslužili ste i Vi čestitku.

Vašim služenjem kap po kap  Vi mijenjate Svijet na bolje. Proizvodite slapove „što sjaju i dršću u tisuću šara“.

Volim Vas drage lavice i lionsi, baš kao braću i sestre što izdvajate najdragocjenije od sebe, a to je slobodno vrijeme i služite potrebitima.

Želim Vam ugodne Božićne i Novogodišnje blagdane i dobro zdravlje, te još puno uspješnih akcija služenja i ponosa!

Milorad Stanić

Guverner Distrikta 126 H